Restaurace a kavárna se nachází v přízemí, má plochu 80 m260 míst k sezení. Její součástí je dobře vybavený bar.

Restaurace slouží jak pro hotelové hosty, tak i pro veřejnost. V zimě je otevřena každý den.

Od jara do podzimu restaurace není v provozu, pouze kavárna a bar, podle sezóny a obsazenosti hotelu. Hotel však nabízí stravování formou polopenze – snídaně jako bohatý, teplý i studený švédský stůl, večeře servírované jako čtyřchodové menu.

Hotel Starý mlýn restaurace II

K dispozici je promítací plátno, dataprojektor, DVD přehrávač, flipchart, připojení k internetu (přes kabel i WiFi). Na plátno o rozměrech 2 × 2 m je možná projekce z notebooku, televizního signálu se satelitními programy nebo DVD doplněná o kvalitní stereo ozvučení.

Tyto doplňky jsou často využívány firmami v kombinaci s rezervací celé restaurace pro různá školení, meetingy nebo teambuilding.

Je zde menší parket, využívaný při různých příležitostech, kdy k tanci a poslechu hraje živá hudba nebo DJ s oldies party či karaoke show.

Hotel Starý mlýn restaurace III

V nabídce vín najdete zejména kvalitní vína z jižní Moravy a výběr lahůdek z Francie, z ostatních nápojů upozorňujeme hlavně na velký sortiment Single Malt skotské whisky a točené pivo Budvar nebo lokální pivo Hendrych z rodinného pivovaru z Vrchlabí

zakaz-koureniJsme kompletně nekuřácký hotel.

 

V naší nekuřácké restauraci si Rokytnici nad Jizerou i Krkonoše opravdu vychutnáte!