Restaurace a kavárna se nachází v přízemí, má plochu 80 m260 míst k sezení. Její součástí je dobře vybavený bar.

Restaurace slouží jak pro hotelové hosty, tak i pro veřejnost. V zimě a v létě je otevřena každý den, kdy je hotel v provozu. V restauraci si jistě vyberete z našeho Jídelního lístku.

Pro ty, kdo preferují stravu za výhodnou cenu a v přesnou dobu bez čekání, hotel nabízí velmi oblíbenou polopenzi.

Snídaně jako bohatý švédský stůl s teplými i studenými pokrmy, kvalitní zrnkovou kávou, koutkem se zdravou výživou i domácí sladké pečivo.

Večeře servírované, jako čtyřchodové menu, tj. polévka, hlavní chod  s výběrem ze dvou, salátový bar a desert. V nabídce jsou převážně jídla české hotovkové kuchyně. Cena je 180,-Kč/osobu a den, děti do 12 let 130,-Kč/osobu. Začátek podávání večeře je mezi 18:00 – 19:00, po dohodě je možné čas i prodloužit.

Hotel Starý mlýn restaurace II

K dispozici je promítací plátno, dataprojektor, DVD přehrávač, flipchart, připojení k internetu (přes kabel i WiFi). Na plátno o rozměrech 2 × 2 m je možná projekce z notebooku, televizního signálu se satelitními programy nebo DVD doplněná o kvalitní stereo ozvučení.

Tyto doplňky jsou často využívány firmami v kombinaci s rezervací celé restaurace pro různá školení, meetingy nebo teambuilding.

Je zde menší parket, využívaný při různých příležitostech, kdy k tanci a poslechu hraje živá hudba nebo DJ s oldies party či karaoke show.

Hotel Starý mlýn restaurace III

V nabídce vín najdete zejména kvalitní vína z jižní Moravy a výběr lahůdek z Francie, z ostatních nápojů upozorňujeme hlavně na velký sortiment Single Malt skotské whisky a točené pivo Budvar nebo lokální pivo Hendrych z rodinného pivovaru z Vrchlabí

zakaz-koureniJsme kompletně nekuřácký hotel.

 

V naší nekuřácké restauraci si Rokytnici nad Jizerou i Krkonoše opravdu vychutnáte!