Silvestr na horách. V Krkonoších. Kdo by to nechtěl zažít! Pohodová atmosféra, sníh, lyžování, večer ve vyhřáté restauraci posezení nad skleničkou s přáteli…

Nabízíme speciální silvestrovské a vánoční ubytovací balíčky. Přijeďte k nám oslavit konec roku!

Silvestr

Vánoční a silvestrovské pobyty je možné objednávat po celý rok, ale určitě s dostatečným předstihem. Jak správně tušíte, velmi často si skupiny, které u nás byly jeden rok, objednávají rychle po novém roce stejné ubytování na rok následující. Proto s objednáním neváhejte.

V rámci silvestrovských a vánočních pobytů na horách můžeme nabídnout nejen skvělé ubytování, přívětivé pro děti, ale i mnoho dalších služeb. Na Štědrý večer i na Silvestra nabízíme slavnostní menu o pěti chodech, láhev kvalitního vína, a to vše ve slavnostním kabátě svátečních dnů. Poslední den roku pak slavíme večerní zábavou s živou hudbou a tancem, množstvím jídla i pití a o půlnoci přípitek, velký ohňostroj a novoroční guláš.

Vánoce

Kromě hlavních zimních aktivit, jako je sjezdové lyžování, běžky či horská turistika, nabízí náš hotel wellness služby, jako relaxační masáže, léčebné a uvolňující terapie nebo privátní saunu s aromaterapií.  Po večerech můžete vyzkoušet bowling nebo zůstat v hotelové restauraci s barem a vinárnou či využít naši hernu, kde je billiard, fotbálek a šipky.

Silvestrovské radovánky a vánoční pobyty mají u nás prostě něco do sebe.