Situace s Covidem

COVID-19 zamíchal životem většiny z nás, nejen v Evropě, ale na celém světě. Toto onemocnění nastavilo nová měřítka a potřeba držet lidi odděleně, se tak promítla i do turismu a rekreace.

Věříme, že s vývojem nových léků a vakcín, brzy přestane být nutné lidi oddělovat a vše se bude moci vrátit do starých kolejí.

Přesto se náš Hotel Starý mlýn snaží v maximální míře o bezpečnost svých hostů, aby váš pobyt byl nejen příjemný, ale proběhl i v klidu a bez obav z možnosti nákazy. A pro to děláme u nás maximum.

Bezpečnost u nás, hygiena

Celý hotel je vybaven zařízením na výměnu vzduchu, kde je využito nasávání čistého venkovního krkonošského vzduchu, který je předehříván.

Používáme nejlepší dostupné desinfekční prostředky při úklidech pokojů i společných prostor. Zvýšený důraz na desinfekci platí i v kuchyni a všech prostorách určených pro stravování hostů.

Při úklidu pokojů používáme profesionální generátor ozónu (O3), který v řádu minut dokáže usmrtit všechny viry, bakterie a plísně. Ozón se následně rozpadá a vyvětraný pokoj je předaný hostům naprosto bezpečný.

Společné prostory jsou průběžně desinfikovány přístrojem Air Cleaner, který pracuje na principu germicidního UV-C záření, jež je využíváno mj. ve zdravotnictví, operačních sálech apod.

Vaše rezervace – platnost, pojištění

Vaše rezervace se řídí našimi Obchodními podmínkami. Zde se mj. dočtete, že stornovat můžete kdykoli. Stornopoplatek je do 31 dnů před příjezdem jen 10%, od 30 do 1 dne před příjezdem je to 50%. Pokud chcete mít jistotou, že ani o zálohu nepřijdete, doporučujeme Vám přímo na našem webu online uzavřít pojištění proti stornu. Jeho platnost je i pro případ onemocnění Covidem.

Možnosti storna – náhradní termín

Pro případ, že by nastala opět mimořádná situace a vláda nařídila nezbytné uzavření hotelů, rozšiřují se uvedené Obchodní podmínky o výjimku. Ta nabízí dvě možnosti:

  1. Zvolit si nový náhradní termín pro Vaši rezervaci. Lhůta pro náhradní termín je minimálně jeden rok, vždy až do konce dané sezóny. Veškeré uhrazené zálohy budou v plné výši započteny na nový termín.
  2. Pro rezervace, vytvořené po 01.01.2021, nabízíme nejen přesunutí termínu, ale i možnost rezervaci zrušit a požádat o vrácení zálohy. Podmínkou je, že rezervovaný termín se alespoň jedním dnem překrývá s obdobím zákazu provozu hotelu. Záloha bude vrácena celá na účet a nevztahují se na ni, jinak platné Obchodní podmínky.

Těšíme se na vás

Věříme, že i když je tato doba tvrdou zkouškou pro spoustu odvětví a mezilidské vztahy, že právě rekreace u nás, v čistém prostředí Krkonoš, je to, co Vám dodá další energii vydržet a žít naplno.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.