Ubytování

Krkonošský horský Hotel Starý mlýn nabízí ubytování ve 26 pokojích, ve kterých je celkem 67 stálých lůžek a je možno přidat až 20 přistýlek.

Nabízíme pokoje standardní, kterých je většina. Vyšší kvalitu pak v nadstandardních čtyřlůžkových pokojích typu Superior v podkroví a dále studia s kuchyňkou v romantickém domečku v hotelové zahradě.

Každý pokoj má vlastní WC, sprchu a televizor s českými a satelitními programy. Na pokojích i v celém hotelu je možné rychlé připojení k internetu zdarma (WiFi).

Hotel i pokoje jsou nekuřácké!

DCIM100GOPRO

Wellness a relax

Ubytování v Krkonoších si můžete zpříjemnit v privátní sauně, která se nachází v přízemí samostatného domku. V zimě po lyžování nebo v létě po celodenní túře nabídneme wellness program s masážemi nebo terapiemi či finskou saunou.

V našem hotelu si Krkonoše opravdu užijete!

Stravování

Aby bylo ubytování co nejpříjemnější, nabízíme i řadu dalších služeb. V nekuřácké jídelně podáváme snídaně formou bohatého švédského stolu a večeře jako servírované čtyřchodové menu. Pro denní i večerní posezení máme dobře vybavený bar a kavárnu, v létě slunnou terasou.

Zábava pro děti i dospělé

Pro vaše nejmenší dva dětské koutky, pro větší děti a dospělé hernu, kde je billiard, stolní fotbálek a šipky. Na zahradě s udržovaným trávníkem máme venkovní bazén o průměru 5 metrů, vyhřívaný sluníčkem přes solární panely. Pro děti venkovní sestavu s houpačkami, skluzavkou, domečkem i lezeckou stěnou a pískovištěm. Dále je k dispozici velká trampolína, outdoorový stolní tenis a hřiště i vybavení pro badminton.

Hotel Starý mlýn houpačky

Adrenalin pro rodinu i firemní akce

Jedno z největších lákadel našeho hotelu je vlastní motokárová dráha s časomírou a půjčovnou motokár pro děti i dospělé. Motokáry jsou v provozu od jara do podzimu a využívány jak rodinami, tak i firemní klientelou, jako příjemný, ale zároveň bezpečný adrenalin.

Nádherné okolí a čerstvý vzduch

Pravidelně pořádáme posezení u táboráku nebo grilování na zahradě formou bohatého rautu pro rodiny i firemní akce. Snažíme se našim hostům ubytování v Rokytnici nad Jizerou a celý pobyt v Krkonoších co nejvíce zpříjemnit.

Napsali o nás do hotelové kroniky

Podívejte se na malý výběr z Kroniky na recepci:

Fotogalerie hotelu

Líbí se vám nabídka? Tak zkuste: Zjistit cenu a volné termíny

 

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.