Bar a kavárna se nachází v přízemí, má plochu 80 m2 a 60 míst k sezení a je zpravidla otevřena každý den, kdy je hotel v provozu. Při dobrém počasí je k dispozici i obsluhovaná terasa.

Hotel nabízí pro ubytované hosty stravování formou polopenze – snídaně a večeře. Ideální pro ty, kdo preferují stravu za výhodnou cenu a v přesnou dobu bez čekání a zejména pro rodiny s dětmi.

Snídaně jsou formou švédského stolu s teplými i studenými pokrmy, ovocem i zeleninou, kvalitní zrnkovou kávou, výběrem čajů, džusy, koutkem se zdravou výživou, čerstvým pečivem z lokální pekárny i sladkostmi vlastní produkce.

Večeře obsahují vždy 4 chody, tj. polévku, hlavní chod  s výběrem ze dvou, salátový bar a desert. V nabídce jsou převážně jídla české hotovkové kuchyně. Začátek podávání večeře je mezi 18:00 – 19:00, po dohodě je možné čas i prodloužit.

Hotel Starý mlýn restaurace II

K dispozici je promítací plátno, dataprojektor, DVD přehrávač, flipchart, připojení k internetu WiFi. Na plátno o rozměrech 1,5 × 2 m je možná projekce z notebooku, televizního signálu se satelitními programy nebo DVD doplněná o kvalitní stereo ozvučení.

Tyto doplňky jsou často využívány firmami v kombinaci s rezervací celého sálu pro různá školení, meetingy nebo teambuilding.

Je zde menší parket, využívaný při různých příležitostech, kdy k tanci a poslechu hraje živá hudba nebo DJ s oldies party či karaoke show.

Hotel Starý mlýn restaurace III

V nabídce nápojů najdete italskou kávu Carraro, z níž připravíme všechny variace s mlékem či bez, kvalitní vína z jižní Moravy i Francie, točené pivo Budvar nebo lokální pivo Hendrych z rodinného pivovaru z Vrchlabí.

zakaz-koureniJsme kompletně nekuřácký hotel.

 

V naší nekuřácké kavárně si Rokytnici nad Jizerou i Krkonoše užijete!

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.