V Hotelu Starý mlýn již mnoho let poskytujeme prostory a zázemí pro firmy, skupiny a různé společenské akce a máme v tomto směru mnoho zkušeností. Hotel disponuje dvěma sály, z nichž při firemních akcích bývá jeden využit pro školení, jednání či zábavu a druhý je určen pro stravování. Podle potřeby je možné jejich využití vzájemně vyměnit. Jejich velikost je 80 a 100 m2  a v závislosti na požadovaném uspořádání stolů je v každém z nich 40–50 míst k sezení.

Hotel Starý mlýn grilování II

V obou sálech je k dispozici flip chart, dataprojektor, DVD přehrávač, vysokorychlostní internet (LAN + WiFi), kvalitní audio zařízení a mikrofon. 

Během akcí je možné v obou sálech poskytovat občerstvení, počínaje nápoji přes coffebreaky až po bohaté rauty.

Hotel Starý mlýn jídelna büffe

Zejména v létě při dobrém počasí se největší oblibě těší grilovací rauty v hotelové zahradě, kde je sezení až pro 80 hostů. Naši zaměstnanci připravují rauty se spoustou jídla, kuchař vydává speciality přímo z grilu a pivo točíme rovnou na zeleném trávníku.

Hotel Starý mlýn terasa

Pro účely teambuildingu nebo jen volné zábavy pronajímáme celou motokárovou dráhu včetně obsluhy. Motokáry vám zprostředkují adrenalinový zážitek při vysoké míře bezpečnosti. Elektronická časomíra pak umožňuje uspořádání závodů týmů nebo jednotlivců a následné vyhlášení vítězů i s předáním cen, medailí či diplomů.

Hotel Starý mlýn vyhlášení vítězů

Spokojenost našich zákazníků vyplývá zejména z našeho individuálního přístupu a snahy vyjít vstříc a splnit i přání a maličkosti, které jinde odmítnou. Podívejte se na některé reference z naší Kroniky na recepci.

Hotel Starý mlýn táborák v zimě

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.