Kromě privátní finské sauny nabízíme několik wellness procedur. Našim hostům je poskytují certifikovaní odborníci s mnohaletou praxí.

Proceduru si můžete objednat na recepci jako samostatně hrazenou službu, nebo máte možnost výhodně využít některý z našich balíčků, jejichž součástí jsou wellness procedury.

Nabízíme rekondiční a relaxační masáže, masáž lávovými kameny, detoxikační medovou nebo čokoládovou masáž.

Po celodenním lyžování nebo turistickém výšlapu si můžete dopřát sportovní masáž a připravit tak tělo na další den vaší aktivní dovolené.

Máte možnost vyzkoušet velmi kvalitní terapeutické masáže, kdy vám během 50 minut zkušený terapeut uvolní celé tělo, energetické dráhy a bloky. Prostřednictvím kombinace aromaterapie, reflexologie, akupresury a terapie Reiki je to relaxace nejen pro vaše tělo, ale i psychiku. Terapie také velmi pomáhá od přepracování, stresu a nedostatku odpočinku.

Zejména ženy často trpí na nedostatečně fungující lymfatický systém, který se stará o odvádění škodlivin z našeho těla. Zde účinně pomůže manuální lymfodrenáž, jež trvá až 90 minut a navíc je velmi příjemná, citlivá a uklidňující, což ženy vždy ocení.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.