V minulosti byla budova opravdovým mlýnem, který využíval energii vodního toku. V poválečném období budovu získala Česká státní pojišťovna a začala ji provozovat jako rekreační a vzdělávací středisko pro svoje zaměstnance. Dle pamětníků tato původní budova vyhořela a na jejich základech postavila pojišťovna novou, stávající budovu, která se kolaudovala v roce 1988. Ta byla určena pro zaměstnance pojišťovny, ale i ostatní veřejnost a sloužila jako hotel.

Hotel Starý mlýn provozujeme od roku 2001 a jsme majitelé objektu. Do podnikání jsme vstoupili, jako mladý pár, tehdy ještě bez dětí, s velkými plány. Postupně jsme z vydělaných prostředků dávali do pořádku nejdůležitější provozní části budovy, rekonstruovali některé pokoje a vylepšovali okolí hotelu pro naše hosty. V roce 2004 se nám narodila dvojčata Honzík a Amálka, která v prostředí hotelu vyrůstala a dnes se již postupně stávají součástí rodinného týmu.

Vše, co děláme, děláme srdcem a nejlépe, jak umíme. Snažíme se, aby si naši hosté opravdu odpočinuli, načerpali síly a cítili se u nás jako doma. Vstřícnost, laskavost a ochota u našich zaměstnanců jsou pro nás samozřejmostí. Člověk je spokojený, když se dobře nají. Proto vaříme poctivou domácí kuchyni a používáme čerstvé a kvalitní suroviny. Pokoje dle finančních možností pokoje postupně dále renovujeme, ovšem i ty, které ještě rekonstrukcí neprošly a mají starší vybavení, jsou vždy perfektně čisté, mají nové lůžkoviny, kvalitní TV i WIFI.

Věříme, že toto je ta správná cesta. Odměnou a motivací pro nás, jsou pak naši stálí hosté, kteří se opakovaně vracejí.

Těšíme se na setkání s Vámi, novými hosty.

Krejčí

Jan a Vladimíra Krejčí s dětmi

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.