Pro firemní a skupinové akce nabízíme od jara do podzimu ideální prostředí, prostory a služby, díky nimž můžete s minimální námahou zrealizovat vaše školení, konference, rauty, kongresy, meetingy, oslavy, teambuilding, brainstorming apod.

Využijte našich prostor pro netradiční firemní školení.

Zasedací místnost je vybavená projektorem, plátnem, WiFi nebo LAN připojením k internetu, ozvučením a mikrofonem. Kapacita je podle uspořádání stolů 30–40 osob.

Pro stravování využijete útulnou jídelnu a pro zábavu kavárnu s barem, který – dokud je zájem – nikdy nezavírá a obsluha je vždy milá, a to i dlouho po půlnoci. Kapacita kavárny je cca 60 míst.

K tomu vám nabídneme nejen pohodlné a útulné ubytování. K dispozici je i celá řada dalších aktivit, jež se hodí pro firemní školení i večírky.

Mezi nejoblíbenější patří motokárová dráha a organizované závody družstev nebo jednotlivců v rámci firemního teambuildingu.

S velkým úspěchem se setkávají večerní grilovací rauty, kdy naši zaměstnanci připraví bohatý raut v hotelové zahradě, na přání grilování selete včetně točeného piva, vína a dalších dobrot, průběžně servírovaných naší obsluhou.

Po náročném dni jistě oceníte možnost využít naši privátní saunu, nechat se hýčkat masérkou nebo si objednat speciální reiki terapie kombinované s akupresurou.

S kolegy se můžete pobavit při hře v naší herně, kde najdete billiard, šipky a stolní fotbálek.

Máte-li zájem o zajímavý outdoorový program, zajistíme vám profesionály a postavíme program „na míru“ dle vašich představ a požadavků.

Kousek od hotelu jsou po dohodě k dispozici – fotbalové hřiště, tenisové kurty, nohejbalový kurt, sportovní krytá hala, kuželna nebo bowling.

K příležitosti uspořádání firemního večírku nebo oslavy dokážeme nabídnout prostředí naší nekuřácké kavárny s barem, kde vám zábavu zpestří podle dohody živá hudba nebo DJ s oldies party či karaoke show.

Ceny vždy stanovujeme individuálně, podle období, počtu osob, složení pokojů, délky pobytu i rozsahu požadovaných služeb.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.