Léto na horách? Kdo to nevyzkoušel, netuší, jak nádherný může letní pobyt na horách být!

Letní horské pobyty je možné od jara do podzimu domluvit na prakticky libovolnou délku. Včasnou rezervací si však zajistíte větší výběr pokojů a máte možnost získat zajímavou First minute slevu.

Letní pobyty v Krkonoších mají neopakovatelné kouzlo. V Rokytnici nad Jizerou pak obzvláště díky její poloze, která je nejblíže například k Pramenům Labe. Pod dominantní Lysou horou a Kotlem nabízí celé její údolí mnoho možností pro turistické nebo cyklistické výlety.

Zejména pro rodiny s dětmi je poloha hotelu a jeho vybavení unikátní.

Hotel je situován v horní klidné části Rokytnice mimo hlavní silnici, takže hosty neruší ani slabý provoz v obci. Jako jediný v Rokytnici nad Jizerou má Hotel Starý mlýn prostorné pozemky kolem hotelu, a tak poskytuje bezpečí a mnoho možností pro pohyb dětí kolem dokola. Toto zázemí je proto využito pro spoustu aktivit, jako jsou houpačky, skluzavky, pískoviště, domečky, lezecká stěna, trampolína, stolní tenis, badminton či různé tříkolky a odstrkovadla. Celé léto je k dispozici venkovní bazén o průměru 5 metrů se solárním ohřevem, pro děti i dospělé v soukromí hotelové zahrady. Pro rodiče se nabízí možnost venkovního posezení hned na několika místech. Na terase s obsluhou, v hotelové zahradě u houpaček nebo na trávnících před hotelem u trampolíny. Teplé večery je možno strávit u táboráku, který pro vás zaměstnanci hotelu bezplatně připraví a poskytnou i vybavení pro opékání buřtů. Při dobrém počasí hotel pravidelně pořádá místo večeře zahradní raut s grilováním specialit, točeným pivem a dalšími dobrůtkami.

Jednou z největších atrakcí je naše vlastní motokárová dráha s půjčovnou motokár a elektronickou časomírou. Jde o bezpečný adrenalin pro děti i dospělé, děti od asi 8 let věku, dospělí všech věkových kategorií i pohlaví. Zejména tatínkové po usednutí za volant malé formule omládnou o mnoho let.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.