Pro lyžaře a snowboarďáky nabízíme pobyty ve velmi příhodné lokalitě. Poloha hotelu je ideální jak pro rodiny s dětmi a začátečníky, tak i pro zkušené a náročné lyžaře.

Pouze 100 metrů od našeho hotelu najdete 5 vleků v délce 300–800 metrů, v areálech Modrá Hvězda – Bahýnka a Sachrovka. Sjezdovky jsou vybavené umělým zasněžováním, dětskými vleky pro nejmenší i nočním lyžováním. Tyto sjezdovky jsou mírné, vhodné pro učení.

Více viz tato mapka.

Hlavní areál Horní Domky (Lysá hora) je vzdálen 1 km, má nejdelší sjezdovku v republice dlouhou 3 200 m, dvě sedačkové lanovky a celkem 14,5 km sjezdovek. Tam vás doveze zadarmo skibus, který staví 200 m od hotelu a zpátky lze dojet ze sjezdovky až k hotelu na lyžích.

Pokud toužíte poznat nejen sjezdovky v Rokytnici nad Jizerou, můžete jednoduše přejet do nedalekého Harrachova, Pasek nad Jizerou, Rejdic nebo Příchovic. Tam všude totiž můžete jezdit jediným skipasem v rámci sdružení Skiregion.cz.

Pro začínající i pokročilé lyžaře nabízí náš hotel kvalitní půjčovnu lyží, snowboardů a dalšího vybavení. Dále máme také lyžařskou školu Yetti s dobře vyškolenými a certifikovanými instruktory.

Milovníci běžek si u nás také přijdou na své. Běžecké trasy vedou v blízkosti hotelu a s ohledem na počasí je stopa pro skating i klasiku udržovaná rolbou. Trasy navazují na systém v sousedním Harrachově, či polských Jakuszycích. Nově je na rolbách sledovací zařízení, které s pomocí GPS přenáší informace o datu údržby stopy přímo na internet. Díky těmto údajům najdete na stránkách Bilestopy.cz vždy aktuální stav trasy pro váš výlet. Majitel hotelu vám rád poradí s výběrem vhodného okruhu i profilu trati, s ohledem na vaši fyzičku i momentální počasí.

Lyžařské pobyty v Rokytnici nad Jizerou jsou cenově nejvýhodnější na týden, od soboty do soboty. Kratší doba je také možná v méně poptávaných částech zimy, jako je leden nebo březen.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.