Patříme k hotelům, kde jsou děti vítány! V Hotelu Starý mlýn děláme vše pro to, aby se u nás rodiny s dětmi cítily jako doma!

Hotelové snídaně jsou realizovány formou švédských stolů a v nabídce máme vždy pokrmy vhodné pro děti – džus, mléko, jogurty, cereálie, ovoce atd. Večeře v rámci polopenzí jsou servírované jako čtyřchodové menu, jež tvoří poctivá česká kuchyně. Samozřejmostí je salát bar z čerstvé zeleniny, ale současně i domácí moučník, který děti nikdy neodmítnou.

Nekuřácký hotel

Jsme kompletně nekuřácký hotel.

Vaše dovolená s dětmi tedy nebude ničím narušena a věříme, že vás potěší nejen nekuřácké pokoje, ale i nekuřácká kavárna s barem a nekuřácká jídelna, ve kterých si tak opravdu vychutnáte dobroty připravené naším personálem.

Dětský nábytek a hračky

V jídelně i kavárně jsou k dispozici moderní polohovatelné dětské židličky, na pokojích pak dětské postýlky a na přání i plastové vaničky do sprchy. To vše je samozřejmě zdarma. Ve dvou dětských koutcích se děti mohou vyřádit s hračkami dle vlastního výběru nebo si vzít plyšáka na pokoj. Větší děti mohou využít hernu, kde je billiard, stolní fotbálek a šipky.

Od jara do podzimu je dětem venku k dispozici trampolína 4,5 m, venkovní ping-pong, pískoviště, skluzavka, houpačky, domeček s lezeckou stěnou či spousta různých vozítek. Máme i hřiště a vybavení pro badminton. A když je vedro, tak i dětský nafukovací bazén. Hotelová zahrada s udržovanými trávníky vám poskytne klid a prostor pro hry s vašimi ratolestmi, večer pak třeba posezení u táborového ohně s opékáním špekáčků nebo grilováním našich specialit.

Motokárová dráha

Největší tahák je pak naše vlastní motokárová dráha s časomírou, kde si mohou zařádit jak děti, tak i rodiče. Děti zvládají jízdu přibližně od 8 let věku. Pro skupiny je možno uspořádat závody, včetně vyhlášení vítězů, s diplomy, poháry nebo i šampaňským.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.