Ve třetím patře, v podkroví našeho hotelu, se nacházejí velmi pohodlné pokoje označené jako Superior. Mají nádherný výhled na tři světové strany, na hory, sjezdovky a okolní přírodu. Jejich atmosféru doplňují dřevěné trámy z horských smrků, prostorné koupelny a nábytek na míru. Doporučujeme zejména rodinám s dětmi, ale i párům s vyššími nároky.

Užijte si romantiku v apartmánech – studiích ve stylu krkonošských dřevěných chaloupek!

Kromě standardních hotelových pokojů jsou k dispozici dvě romantická studia s kuchyňkami. Toto ubytování se nachází v podkroví stylového domku, který stojí v hotelové zahradě asi 30 metrů od hlavní budovy. V přízemí domku je nově zrekonstruovaná sauna, která je pochopitelně našim ubytovaným hostům plně k dispozici.

Obě studia jsou zcela nekuřácká!

Stylové ubytování ve studiích je vhodné zejména pro rodiny s dětmi nebo i pro páry vyžadující pohodlí, klid a vyšší standard ubytování. V Hotelu Starý mlýn si Rokytnici nad Jizerou i Krkonoše opravdu vychutnáte!

Studio s kuchyňkou

Vybavení pokoje

Každé studio je jedna podkrovní místnost, otevřená do špičky střechy s přiznanými trámy, Eurookny a střešním oknem.

Koupelna se sprchou, WC a fénem, LCD televizor se satelitním příjmem a WIFI zdarma. Ke spaní pro 4 osoby dvě plnohodnotná dvoulůžka, z nichž jedno lze přes den využívat jako gauč, spolu s dvěma pohodlnými křesly. Vestavěné skříně a úložné prostory. Plně vybavený kuchyňský kout se sklokeramickým vařičem, chladničkou, dřezem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, toustovačem a základním nádobím. Konferenční stolek a jídelní stůl, kde se lze pohodlně stravovat, pokud nevyužijete nabídku stravování v hotelu.

Pro hosty studií jsou samozřejmě k dispozici veškerá zařízení a služby hotelu.

Velikost a umístění pokoje

30 m2 včetně soc. zařízení, zvýšené přízemí, výhled do přírody, na sjezdovky a do zahrady. Studia se nacházejí 30 metrů od hlavní budovy, v samostatném stylovém domku. Velmi klidná poloha.

Cena od 2 200 Kč Zjistit přesnou cenu

Více informací

Méně informací

Čtyřlůžkový pokoj Superior

Vybavení pokoje

Prostorná koupelna se sprchou, umyvadlem, WC a fénem, LCD televizor s českými a zahraničními kanály a WiFi zdarma. Čtyři pohodlná křesla a konferenční stolek, psací stolek, vestavěné šatní skříně, koberec, střešní okna a kvalitní Eurookna. Pokoje jsou vybaveny antialergickými přikrývkami z dutých vláken, pohodlné pěnové matrace a pro každého hosta je k dispozici osuška, ručník a mýdlo.

Pokoj pro 4 osoby s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky (možnost jedné přistýlky 80 × 190 cm). .

Velikost a umístění pokoje

30 m2 včetně soc. zařízení, 3. patro, prosvětlený podkrovní pokoj se stylovými trámy, výhled na tři světové strany – na hory, přírodu a sjezdovky.

Cena od 2 000 Kč Zjistit přesnou cenu

Více informací

Méně informací

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.